Saksamaa ja Beneluxi suund

Saksamaa, Holland, Belgia, Luksemburg, Šveits

Kui soovid tuua kaupu Saksamaalt, Hollandist, Belgiast, Luksemburgist, Šveitsist või sinna viia, siis võta ühendust meie Saksa osakonna töötajatega:

Kalle Susi
Saksa ja Beneluxi osakonna pealik, eksport
Tel: 6 816 010
E-mail: kalle@arcotransport.ee
Call me
Chat with me
Evelyn Arukask
Import Lõuna-Saksamaalt
Tel: 6 816 017
E-mail: evelyn@arcotransport.ee
Call me Chat with me
Valdek Sarapuu
Saksa tööstuspiirkonna ja Põhja-Saksa import
Tel: 6 816 036
E-mail: valdek@arcotransport.ee
Ander Elevant
Saksamaa, Beneluxi ja Šveitsi eksport
Tel: 6 816 019
E-mail: ander@arcotransport.ee
Call me
Chat with me
Arno Õruste
Saksa tööstuspiirkonna, Hollandi ja Belgia import
Tel: 6 816 024
E-mail: arno@arcotransport.ee
Sander Schön
Importkoormad Hollandist, Belgiast, Saksa tööstuspiirkonnast
Tel: 6 816 011
E-mail: sander@arcotransport.ee
Call me Chat with me

 Meie terminalid Saksamaa, Beneluxi ja Šveitsi piirkonnas:

Terminal Asukoht Tööaeg Vahemaa
Tallinnani
Transiitaeg
Tallinna
Viimane
tellimise aeg
Gustav
Mäuler
GmbH
Tenter WEG 1-3
D-42897
Remscheid
Saksamaa
E-N 9-20
R 9-22
2200 km 4-9 päeva K enne 11:00
Schmalz+
Schön
Eurocargo
GmbH
D-16727 Velten
Saksamaa
E-R 8-18 1600 km 4-9 päeva Kolmap.
F.G. Logistics GmbH 70825 Korntal-Münchingen
Saksamaa 
E-R 9-17 2100 km 4-9 päeva D-70…76 N enne 12;
D-30…77 K lõunaks
Insa
Transport
GmbH
Gwinnerstr. 7-9
Frankfurt am Main
Saksamaa
E-R 8-18 2200 km 5-9 päeva T enne 16:00
TWS
Teamwork
Spedition
GmbH
Horneckerweg 28-30
D-90408 Nürnberg
Saksamaa
E-R 8-18 2050 km 5-9 päeva T enne 16:00
Transfreight
AG
Leimgruberweg 6
CH-4023
Basel Šveits
E-N 7-20
R 8-17
2500 km 6-10 päeva Teisip.
Transport
Maenhout
Maenhout
Wommelgem NV
Nijverheidstraat 54F
B-2160
Wommelgem Belgia
E-R 8-21 2300 km 4-8 päeva K enne 11:00
Jacob
Meijer
Forwarding
B.V.
Groot
Egtenayseweg 23
ind.zone 4522
NL-5928 Venlo
Holland
E-N 8-17
R 8-15
2300 km 5-9 päeva K enne 11:00
Corneel
Geerts Nv
Bijkhoevelaan 18,
B-2110 Wijnegem
Belgia
E-R 8-20 2300 km 4-8 päeva K enne 11:00
Evola GmbH Hegenheimer
Str. 17 D-79579
Weil am Rhein
Saksamaa
E-R 8-18 2400 km 5-9 päeva Teisip.
Navis
Schiffahrts
Hamburg
Billhorner
Kanalstrasse 69
D-20539
Hamburg
Saksamaa
E-R 9-17 1800 km 4-7 päeva Neljap.